14°C 
اوقات شرعی
 • جمعه،03 فروردین 1397
 • ورود
 
     
   • انتخاب شهرداری مشهد به عنوان شهرداری برتر در امر بهینه‌سازی مصرف انرژی

    شهرداری مشهد از سوی شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت  به عنوان شهرداری برتر در زمینه اجرای مبحث نوزدهم مقررات ملی ساختمان (بهینه‌سازی مصرف انرژی) شناخته شد و در همایش «عزم ملی در اجرای مبحث 19 مقررات ملی ساختمان» از زحمات شهردار و کارشناسان اداره بهینه‌سازی مصرف انرژی شهرداری مشهد قدردانی گردید.
    در این همایش گزارشی از فعالیت های انجام شده در خصوص اجرای مبحث 19 مقررات ملی ساختمان در شهرهای مختلف کشور توسط شرکت بهینه سازی مصرف سوخت، ارایه و موانع و مشکلات پیرامون اجرای این مبحث در پانل های تخصصی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
    زمینه استفاده از تجربیات شهرداریها جهت ایجاد دفاتر بهینه سازی انرژی در شهرداری شهرهای مختلف کشور ممیزی انرژی ساختمانهای دولتی و آموزش مبحث 19 مقررات ملی ساختمان توسط شرکت بهینه سازی نیز در این همایش فراهم شد.
    در ابتدای این همایش مهندس محمدنژاد معاون وزیر نفت و رئیس هیأت مدیره شرکت بهینه‌سازی در سخنرانی خود ضمن بررسی مصرف حامل های انرژی در کشور ادامه این روند مصرف را در کشور بحرانی توصیف کردند. در ادامه مهندس نوذری وزیر نفت نیز بر نقش بین المللی ایران در تامین انرژی جهان و لزوم داشتن برنامه ای بلندمدت جهت صیانت از این ثروت ملی تأکید کردند.
    همایش عزم ملی در اجرای مبحث 19 مقررات ملی ساختمان 11 اسفند ماه سال 1387در باشگاه شماره یک صنعت نفت تهران توسط شرکت بهینه سازی مصرف سوخت برگزار شد.


    تعداد بازدید :4052
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر: